Naujausia žinutė: 1 metus, 2 mėnesius prieš
  • Tomas : gal 24d- 25d (matysim kaip oras)
  • Vytenis : Kada planuojamas sezono uzdarymo turnyras? :)
  • Tomas : Jeigu niekas nepirksite rakeciu, pradesiu su jomis zaist ;)
  • Tomas : Pataisysim ;)
  • Vytenis : 6/1 7/5 :)
  • Tomas : sunku butu patiketi, kad as pats laimiu :)

Tik registruoti nariai gali rašyti

2016 metų rugsėjo 24-25 dienomis vyko Jurbarko teniso lauko sezono uždarymo vyrų vienetų varžybos. Varžybų metu kaip niekad netrūko intrigų ir emocijų. Varžybose dalyvavo 16 tenisininkų mėgėjų iš Jurbarko, Kauno, Vilniaus ir Šiaulių. Pirmajame pusfinalyje laimėjo Vytenis Zdornovas prieš Liudą Kazlauską rezultatu 6:1 7:5. Tokiu pačiu rezultatu antrąjį pusfinalį laimėjo Tomas Tomkus prieš Giedrių Račiūną. Trečią vietą laimėjo Giedrius Račiūnas prieš Liudą Kazlauską rezultatu 4:6 6:2 12/10. Finale kaip ir kovoje dėl trečios prireikė pratęsimo. Turnyro nugalėtoju tapo Tomas Tomkus įveikęs Vytenį Zdornovą 6:7 6:3 10/6. Dėl paguodos prizo - 5 vietos kovėsi Arnas Griškus ir Tomas Kliukas. 5 vietą laimėjo Arnas Griškus rezultatu 6:7 6:3 10/3. Paguodos prizą 9 vietą laimėjo Giedrius Elzbergas prieš Mantą Uznį rezultatu 6:2 7:6.