Naujausia žinutė: 1 metus, 2 mėnesius prieš
  • Tomas : gal 24d- 25d (matysim kaip oras)
  • Vytenis : Kada planuojamas sezono uzdarymo turnyras? :)
  • Tomas : Jeigu niekas nepirksite rakeciu, pradesiu su jomis zaist ;)
  • Tomas : Pataisysim ;)
  • Vytenis : 6/1 7/5 :)
  • Tomas : sunku butu patiketi, kad as pats laimiu :)

Tik registruoti nariai gali rašyti

2016 metų Birželio 11-12 dienomis įvyko Tauragės apskrities atviros teniso pirmenybės (vyrų vienetai). Turnyre užsiregistravo 19 dalyvių, po sužaistų atkritamųjų mačų liko 16 dalyvių, kurie tęsė kovą. Šių metų turnyro nugalėtoju tapo Vytenis Zdornovas (Vilnius) finale įveikęs Arną Griškų (Jurbarkas) rezultatu 6:1 7:5. Dėl trečios vietos kovojo Giedrius Elzbergas (Kaunas) ir Nerijus Išganaitis (Vilnius), Giedrius Elzbergas kovą laimėjo tik po pratęsimo rezultatu 5:7 6:4 11/9. Paguodos prizą - 5 vietą taip pat po pratęsimo laimėjo Tomas Tomkus (Jurbarkas) prieš Liudą Kazlauską (Jurbarkas) 6:4 3:6 10/5. Paguodos prizą - 9 vietą laimėjo Tomas Kliukas (Jurbarkas) prieš Valdą Adomaitį (Jurbarkas) rezultatu 6:3 6:3.