Naujausia žinutė: 1 metus, 6 mėnesius prieš
  • Tomas : gal 24d- 25d (matysim kaip oras)
  • Vytenis : Kada planuojamas sezono uzdarymo turnyras? :)
  • Tomas : Jeigu niekas nepirksite rakeciu, pradesiu su jomis zaist ;)
  • Tomas : Pataisysim ;)
  • Vytenis : 6/1 7/5 :)
  • Tomas : sunku butu patiketi, kad as pats laimiu :)

Tik registruoti nariai gali rašyti

2013m. rugpjūčio mėn. 15-16 dienomis Jurbarko teniso aikštėse įvyko Remigijaus Brazaičio taurės vyrų dvejetų teniso turnyras. Tai jau penktasis turnyras. Dalyvavo aštuonios poros. Pirmąjame pusfinalyje susitiko Remigijus ir Edgaras Brazaičiai prieš Donatą ir Nerijų Blažius. Sėkmė lydėjo Brazaičius. Antrąjame pusfinalyje žaidė Arvydas Štulas ir Robertas Paulaitis prieš Dovydą Rupšaitį ir Liudą Kazlauską. Nugalėjo Dovydas ir Liudas. Penktadienį dėl trečiosios vietos varžėsi Donatas ir Nerijus Blažiai prieš Arvydą Štulą ir Robertą Paulaitį. Rezultatu 7/6 6/4 laimėjo Arvydas ir Robertas. Finale susitiko Remigijus ir Edgaras Brazaičiai prieš Dovydą Rupšaitį ir Liudą Kazlauską.Rezultatu 6/3 6/4 laimėjo Brazaičiai. (Nuotraukoje Arvydas Štulas pirmas iš dešinės,toliau Rebertas Paulaitis, Nerijus Blažys,Edgaras Brazaitis,Remigijus Brazaitis,Donatas Blažys,Liudas Kazlauskas ir Dovydas Rupšaitis.).