Grupėse žaidžiame visi su visais iki 08.15 dienos ir nuo tos dienos lentelės "uždaromos". Tuomet visi suskirstomi į vietas, kokias užima savo grupėje. 1 ir 2 vietos patenka į pusfinalį, 3-6 vietos žaidžia dėl patekimo į pusfinalį. Patekimai į pusfinalį ir patys pusfinaliai turi būti sužaisti iki finalų dienos (planuojami finalai 08.28).

Dalyvavimas vienoje grupėje asmeniui - 5eur. + 5eur asmeniui finalinio etapo renginiui. (PVZ.: dalyvauju 1-oje grupėje - 10eur, dalyvauju 2-ose grupėse - 15 eur, dalyvauju 3-ose - 20eur. Raudoni yra susimokėję :) , o raudonų šiuo metu nedaug :( ).

Sparčiausiems grupių dalyviams (greičiausiai visus mačus sužaidusiems) bus skirtas prizas.

Lentelės ir rezultatai (06-09):

 

Moterų vienetai


Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Setai

Tšk

Vieta

1

Aivija G.

 

 

 

  6:4 1:6 7:10

0

7:6 2:6 8:10

 5:7 5:7

0

 

 

 

 3:6 0:6

0

 

 

 

2

 

 

2

Aušra V. K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 0:6 0:6

0

 

 

 

 

 

3

Jolanta S.

 

4:6 6:1

10:7

 

 

 

 

 6:4 6:0

1

 

 6:2 6:4

1

 

 

 6:1 6:2

1

6:2 6:0

10

5

 

4

Gaiva M.

 

 6:7 6:2 10:8

1

 

 

 

 1:6 2:6

0

 

 

 

 

 6:4 4:6 6:10

0

 6:4 6:2

1

 6:2 6:4

1

 7

 3

 2

5

Jūratė L.

 

7:5 7:5

 

 

 6:1 6:2

1

 

 6:0 6:4

1

 

 6:2 6:0

1

 

 

 

 6:0 6:1

1

10

5

 1

6

Aušrinė M.

 

 

 

4:6 0:6

 

 0:6 4:6

0

 

 

 6:1 4:6 3:10

0

 

 

 6:1 6:1

1

 6:2 7:5

1

5

 2

 

7

Rasa K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Agnė Č.

 

 

 

 2:6 4:6

0

 

 2:6 0:6

0

 1:6 6:4 10:3

1

 

 

 1:6 3:6

0

 

 

 

 2

 

9.

Jūratė V.

 

6:3 6:0

 

 

 

 

 

 

 6:1 6:3

1

 

 

 

 

 4

 2

 

10.

Gabrielė A.

 

 

 6:0 6:0

1

 

4:6 6:4 10:6

 

 

 

 

 

 

 

 

 4

 2

 1

11.

Lina S.

 

 

 

 1:6 2:6

0

 4:6 2:6

0

 

 1:6

1:6

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ieva G.

 

 

 

 2:6 0:6

0

 2:6 4:6

0

 0:6 1:6

0

 2:6 5:7

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrų vienetai A

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Setai

Tšk

Vieta

1

Tomas K.

 

 

 6:2 6:7 6:3

1

 2:6 6:2 6:4

1

 

 

 

 7:5 6:2

1

 

 6:2 1:6 6:3

1

 8

4

 

2

Tomas T.

2:6 7:6 3:6

0

 

 

 

 

 

 

 6:2 6:3

1

 

 

3

 

3

Arnas G.

 

6:2 2:6 4:6

0

 

 

 

 6:2 6:3

1

 

 

 

 4:6 7:5 6:10

0

 4

 1

 

4

Giedrius R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Tadas R.

 

 

 

2:6 3:6

0

 

 

 

 

 0:6 2:6

0

 

 

 

 

6

Dovydas R.

 

 

 

 

 

 

 

 4:6 2:6

0

 

 2:6 4:6

0

 

 

 

7

Donatas Č.

 

 5:7 2:6

0

 2:6 3:6

0

 

 

 

 6:4 6:2

1

 

 

7:6 3:6 5:7

0

 3

 

8

Vytautas K.

 

 

 

 

 

 6:0 6:2

1

 

 

 

 

 2

 1

 

9.

Liudas K.

 

 2:6 6:1 3:6

0

 

 6:4 5:7

10:6

1

 

 

 6:2 6:4

1

 6:7 6:3 7:5

1

 

 

7

 3

 1

 

 

Vyrų vienetai B

 

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Setai

Tšk

Vieta

1

Karolis M.

 

 

 

 

 

 1:6 1:6

0

 

 2:6 0:6

0

 

 1:6 1:6

0

 

 

 

 

 

2

Mindaugas G.

 

 

 

 1:6 3:6

0

1:6 3:6

 0:6 1:6

0

 

1:6 3:6

 

 

 

 

 

 

 

3

Valdas N.

 

 

 6:1 6:3

1

 

6:2 6:7 5:7

0

 5:7 0:6

0

 

6:7

2:6

6:4 6:2

1

 

 

 5:7 6:2 8:10

0

 6

 2

 2

4

Adomas G.

 

 

6:1 6:3

 2:6 7:6 7:5

1

 

 2:6 0:6

0

 2:6 6:7

0

1:6 3:6

0

 

 

 6:1 6:1

1

 

6

 3

 2

5

Tadas R.

 6:1 6:1

1

 

 6:0 6:1

1

 7:5 6:0

1

 6:2 6:0

1

 

 

 

 6:0 6:1

1

 

 6:1 6:0

1

 6:1 6:3

1

14

7

 

6

Dovydas R.

 

 

 

 

 6:2 7:6

1

 

 

 

 

 

 

 

 2

 1

 2

7

Remigijus A.

 6:2 6:0

 

1

 6:1 6:3

1

7:6 6:2

1

 6:1 6:3

1


 

 

 

 6:0 6:2

1

 6:3 6:4

1

 6:2 6:1

1

6:2 6:4

1

16

8

 1

8

Mindaugas R.

 

 

 

4:6 2:6

0

 

 0:6 1:6

0

 

 0:6 2:6

0

 

 1:6 0:6

0

 5:7 4:6

0

 2:6 3:6

0

 

 

 

9.

Arūnas I.

 

6:1 6:1

1

 

 

 

 

 

 3:6 4:6

0

 6:1 6:0

1

 

 

 6:2 4:6 10:8

1

 6

 3

 

10.

Povilas P.

 

 

 

 1:6 1:6

0

 1:6 0:6

0

 

 2:6 1:6

0

 7:5 6:4

1

 

 

 1:6 1:6

0

 2

 1

 

11.

Alvydas K.

 

 

7:5 2:6 10:8

1

 

 1:6 3:6

0

 

2:6 4:6

0

 6:2 6:3

1

 2:6 6:4 8:10

0

 6:1 6:1

1

 

7

3

 

Moterų dvejetai

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

Setai

Tšk

Vieta

1

Donata Č. ir Elena N.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Aivija G. ir Agnė Č.

 

 

 

 

5:7 6:2 11:9

1

 

 2

 1

 

3

Jolanta

 S. ir

Rasa K.

 

 

 

 

 

 3:6 7:5 7:10

0

 

 1

 

 

4

Gaiva M. ir Jūratė L.

 

 

 

 

 6:3 6:4

1

 

 2

 1

5

Aušrinė M. ir Jūratė V.

 

 

 7:5 2:6 9:11

0

 6:3 5:7 10:7

1

 3:6 4:6

0

 

 

3

 

6

 

Lina P.R. ir Ole S.T.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrų dvejetai

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

7

Setai

Tšk

Vieta

1

Tomas K. ir Valdas N.

 

 

 4:6 6:4 6:3

1

 4:6 3:6

0

 6:2 3:6 6:2

1

 7:6 6:1 

1

 

 6:1 4:6 10:8

1

10

 5

 1

2

Adomas G. ir Tomas T.

 

6:4 4:6 3:6

0

 

 

6:3 6:3

1

 7:6 5:7 10:7

1

 

 

 5

 2

 3

3

Liudas K. ir Donatas Č.

 

6:4 6:3

1

 

 

 6:2 5:7 6:1

1

 

 

6:0 6:4

1

6

 3

 2

4

Arnas G. ir Modestas B.

 

2:6 6:3 2:6

0

3:6 3:6

0

 2:6 7:5 1:6

0

 

 

 

 6:2 6:2

1

 4

 1

 4

5

Remigijus A. ir Žilvinas N.

 

6:7 1:6

0

 6:7 7:5 7:10

0

 

 

 

 

 

 1

 

 

6

Tadas R. ir Giedrius R.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Arvydas Š. ir Egidijus S.

 1:6 6:4 8:10

0

 

0:6 4:6

0

 2:6 2:6

0

 

 

 1

 

 

 

Mixai

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

Setai

Tšk

Vieta

1

Gabrielė A. ir Dovydas R.

 

 2:6 4:6

0

 

 3:6 5:7

0

 

 

 

 

2

Aušra ir Liudas K.

6:2 6:4

1

 

 

 

 

 

 2

 1

 

3

Aivija ir Arnas G.

 

 

6:0 6:3

 6:3 7:6

1

 

 4

 2

4

Gaiva M. ir Remigijus A.

 

 

 0:6 3:6

0

 

 6:7 6:3 1:10

0

 

 1

 

 

5

Agnė ir Donatas Č.

 6:3 7:5

1

 

 3:6 6:7

0

7:6 3:6 10:1

1

 

 

 4

 2

 

6

Jūratė L. ir Valdas N.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

Vardas P.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Setai

Taškai

Vieta

1

Aivija G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Aušra V. K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jolanta S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Gaiva M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Jūratė L.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Aušrinė M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Rasa K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Agnė Č.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Jūratė V.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Gabrielė A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Lina S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ieva G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Italian Porn Video search xxx video Men emo gay porn video Is all that can be said about this freshest update search free porn