IMGP8295 resize

2020 metų gegužės 30-31 dienomis įvyko Jurbarko teniso klubo vyrų piramidės turnyras. Plieskė saulė, pūtė stiprus vėjas, virė aistros, vyko įnirtingos kovos... B grupėje trečią vietą užėmė Adomas Griškus, antrą vietą Dovydas Rupšaitis ir B grupės nugalėtoju tapo Tadas Račiūnas. A grupėje po atkaklios kovos trečią vietą užėmė Liudas Kazlauskas įveikęs Tomą Tomkų rezultatu 3:6 7:6 10/5. Finale susitiko šio sezono favoritai Tomas Kliukas ir Arnas Griškus. Ir pirmą kartą piramidės istorijoje nugalėjo Arnas Griškus įveikęs Tomą Kliuką rezultatu 7:6 6:2.

Rezultatai ir nuotraukų galerija:

A grupė - lentelės:

A1

Tomas K.

Liudas

Donatas

Setai

Taškai

Vieta

Tomas K.

 

4:6 6:1 10/8

1

 

4:6 6:3 10/8

1

4 2 1

Liudas

 

6:4 1:6 8/10

0

 

6:4 7:5

1

3 1 2

Donatas

 

 6:4 3:6 8/10

0

 

4:6 5:7

0

1 0 3

 

A2

Arnas

Tomas T.

Giedrius

Setai

Taškai

Vieta

Arnas

 

6:4 1:6 10/2

1

 

6:3 3:6 10/6

1

4 2 1

Tomas T.

 

4:6 6:1 2/10

0

 

6:4 6:1

1

3 1 2

Giedrius

 

3:6 6:3 6/10

0

 

4:6 1:6

0

 0 0 3

A finalas (sekmadienis):

A1 pirma vieta TOMAS K.

 

1

 TOMAS K.
 7:5 6:2

 

A2 antra vieta TOMAS T.

 

 

 

 ARNAS
 7:6 6:2

A1 antra vieta LIUDAS

 

 

 

2

ARNAS  

 

 6:3 6:2

A2 pirma vieta ARNAS

 

 

DĖL 3 vietos: TOMAS T. - LIUDAS K. 6:3 6:7 5:10

DĖL 5 vietos: DONATAS Č. - GIEDRIUS R. 4:6 6:7

 

 

B grupė - lentelės:

B1

Tadas

Tautvydas

Karolis

Setai

Taškai

Vieta

Tadas

 

2:6 6:0 10/8

1

 

 

6:2 6:0

1

4 2 1

Tautvydas

 

6:2 0:6 8/10

0

 

6:2 6:2

1

3 1 2

Karolis

 

2:6 0:6

0

 

2:6 2:6

0

0 0 3

 

B2

Remigijus

Mindaugas

Dovydas

Setai

Taškai

Vieta

Remigijus

 

6:0 6:1

1

 

3:6 7:5 8/10

0

 

3

 

1

 

2

Mindaugas

 

0:6 1:6

0

 

1:6 2:6

0

 

0

 

0

 

3

Dovydas

 

6:3 5:7 10/8

1

 

6:1 6:2

0

 

4

 

2

 

1

 

B3

Adomas

Povilas

Juozas

Setai

Taškai

Vieta

Adomas

 

6:0 6:3

1

 

6:2 6:0

1

 

4

 

2

 

1

Povilas

 

0:6 3:6

0

 

6:0 6:1

1

 

2

 

1

 

2

Juozas

 

2:6 0:6

0

 

0:6 1:6

0

 

0

 

0

 

3

B Finalai (sekmadienis):

B Finalas

B1 nugalėtojas

TADAS

B2 nugalėtojas

DOVYDAS

B3 nugalėtojas

ADOMAS

Setai

Taškai

Vieta

B1 nugalėtojas

TADAS

 

6:3 6:4

1

 

 5:7 6:1 10:5

1

 

4

 

2

 

1

B2 nugalėtojas

DOVYDAS

 

3:6 4:6

0

 

6:4 4:6 10:8

1

 

2

 

1

 

2

B3 nugalėtojas

ADOMAS

 

7:5 1:6 5:10

0

 

4:6 6:4 8:10

0

 

2

 

0

 

3

 

B dėl 4-6

TAUTVYDAS

REMIGIJUS

POVILAS

Setai

Taškai

Vieta

TAUTVYDAS

 

6:7 4:6

0

 

0:6 0:6

0

 

0

 

0

 

3

REMIGIJUS

 

7:6 6:4

1

 

6:3 6:1

1

 

4

 

2

 

1

POVILAS

 

6:0 6:0

1

 

3:6 1:6

0

 

2

 

1

 

2

 

B dėl 7-9

KAROLIS

MINDAUGAS

JUOZAS

Setai

Taškai

Vieta

KAROLIS

 

6:4 6:0

1

 

6:1 6:2

 

4

 

2

 

1

MINDAUGAS

 

4:6 0:6

0

 

7:5 6:1

1

 

2

 

1

 

2

JUOZAS

 

1:6 2:6

0

 

5:7 1:6

0

 

0

 

0

 

3

Dalyvių sąrašas:

Pavardė, Vardas Piramidė Reitingas
1 Kliukas Tomas 2 1
2 Griškus Arnas 1 3
3 Tomkus Tomas 3 2
4 Kazlauskas Liudas 6 5
5 Račiūnas Giedrius 4 8
6 Čyžas Donatas 5 7
7 Račiūnas Tadas 7 9
8 Antanaitis Remigijus 8 11
9 Griškus Adomas 12 15
10 Paulaitis Povilas 13 16
11 Giedraitis Mindaugas 15 -
12 Blažys Tautvydas 10 21
13 Rupšaitis Dovydas - -
14 Meškauskas Juozas 19
15 Štulas Karolis - 29