Naujausia žinutė: 1 metus, 3 mėnesius prieš
  • pppovils : jai daugiau nieks nesiregistruos
  • pppovils : ketvirta vieta butu afigienai
  • Tomas : Pasikeit? keli? turnyr? datos
  • Tomas : gal 24d- 25d (matysim kaip oras)
  • Vytenis : Kada planuojamas sezono uzdarymo turnyras? :)
  • Tomas : Registruojames i baidares!
  • Tomas : Jeigu niekas nepirksite rakeciu, pradesiu su jomis zaist ;)
  • Tomas : Pataisysim ;)
  • Vytenis : 6/1 7/5 :)
  • Tomas : sunku butu patiketi, kad as pats laimiu :)

Tik registruoti nariai gali rašyti

IMG 20190904 091612 resize

Čempionatą skelbiame pabaigtu. Sveikiname nugalėtojus ir sparčiausiuosius: vierų vienetai 1 vieta - Tomas Kliukas, sparčiausias Donatas Čyžas, moterų vienetai 1 vieta - Jūratė Lekavičienė, sparčiausia - Agnė Čyžienė, vyrų dvejetai 1 vieta - Liudas Kazlauskas ir Donatas Čyžas, sparčiausi - Tomas Kliukas ir Valdas Naujokaitis, moterų dvejetai 1 vieta ir sparčiausios - Ingrida Čiauškaitė ir Olė Skiba - Tomkienė, mixai 1 vieta - Olė ir Tomas, 2 vieta - Aivija ir Arnas, sparčiausi Agnė ir Donatas.

Dalyviai ir lentelės:

Paryškinti yra susimokėję startinį mokestį :)

 Vyrų vienetai

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Setai

Tšk

Vieta

1 Tomas T.

 

6:3 4:6 0:6

0

6:2 6:1

1

6:0 6:2

1

6:0 6:0

1

6:1 6:0

1

 4:6 7:6 4:6

0

 4:6 6:2 7:6

1

 

6:0 6:2

1

 6:1 6:1

1

6:3 6:2

1

7:6 6:3

1

 

6:2 6:0

1

22 10 2

2 Tomas K.

3:6 6:4 6:0

1

 

 6:2 6:2

1

 6:1 6:1

1

6:2 6:2

1

 6:0 6:1

1

7:5 6:3

1

 6:4 6:4

1

6:3 5:7 6:1

1

6:0 6:0

1

6:1 6:1

1

 6:1 6:2

1

6:4 3:6 6:1

1

6:1 6:1

1

6:1 6:2

1

28 14 1

3 Valdas N.

2:6 1:6

0

 2:6 2:6

0

 

 5:7 6:4 6:2

1

0:6 0:6

0

6:2 6:4

1

 

3:6 0:6

0

2:6 1:6

0

 

6:4 6:2

1

 

1:6 2:6

0

 

4:6 2:6

0

6 3 10

4 Povilas P.

 0:6 2:6

0

 1:6 1:6

0

7:5 4:6 2:6

0

 

0:6 1:6

0

 6:3 4:6 6:2

1

 

4:6 2:6

0

 1:6 0:6

0

 6:1 6:0

1

6:7 6:3 10/4

1

 

 0:6 0:6

0

 

 1:6 1:6

0

7 3 8

5 Tadas R.

 0:6 0:6

0

 2:6 2:6

0

6:0 6:0

1

6:0 6:1

1

 

 

6:7 3:6

0

2:6 4:6

0

 

6:0 6:0

1

6:1 6:0

1

 

 

6:1 6:1

1

6:4 6:0

1

12 6 5

6 Marius L.

1:6 0:6

0

0:6 1:6

0

2:6 4:6

0

3:6 6:4 2:6

0

 

 

 

1:6 2:6

0

 

 

2:6 4:6

0

 

 

 

 

 1

0

12

7 Arnas G.

6:4 6:7 6:4

1

 5:7 3:6

0

 

 

7:6 6:3

1

 

 

 6:1 6:2

1

 

 

 6:2 6:0

1

6:3 6:1

1

 

 

 

10 5 7

8 Donatas Č.

 6:4 2:6 6:7

0

 4:6 4:6

0

6:3 6:0

1

6:4 6:2

1

6:2 6:4

1

6:1 6:2

1

 1:6 2:6

0

 

3:6 1:6

0

6:1 6:1

1

 6:2 6:1

1

6:3 6:1

1

0:6 1:6

0

6:1 6:2

1

6:1 6:3

1

19 9 3

9 Vytautas K.

 

 3:6 7:5 1:6

0

6:2 6:1

1

6:1 6:0

1

 

 

 

 6:3 6:1

1

 

6:0 6:0

1

 6:0 6:0

1

6:1 7:5

1

 

 

6:0 6:0

1

15 7 14

10 Karolis M.

0:6 2:6

0

0:6 0:6

0

 

1:6 0:6

0

0:6 0:6

0

 

 

1:6 1:6

0

 0:6 0:6

0

 

 3:6 6:7

0

 

 

 

0:6 1:6

0

0

0

9

11 Mindaugas G.

 1:6 1:6

0

 1:6 1:6

0

 4:6 2:6

0

7:6 3:6 4/10

0

1:6 0:6

0

 6:2 6:4

1

 2:6 0:6

0

 2:6 1:6

0

0:6 0:6

0

6:3 7:6

1

 

 

 

 

0:6 2:6

0

5 2 11

12 Remigijus A.

3:6 2:6

0

1:6 2:6

0

 

 

 

 

3:6 1:6

0

3:6 1:6

0

1:6 5:7

0

 

 

 

 1:6 2:6

0

 

6:3 4:6 6:7

0

1

0

12

13 Liudas K.

6:7 3:6

0

4:6 6:3 1:6

0

6:1 6:2

1

6:0 6:0

1

 

 

 

6:0 6:1

1

 

 

 

6:1 6:2

1

 

 

 6:1 6:2

1

11 5 6

14 Adomas

 

 0:6 1:6

0

 

 

1:6 1:6

0

 

 

1:6 2:6

0

 

 

 

 

 

0

0

15

15 Arvydas

2:6 0:6

0

1:6 2:6

0

6:4 6:2

1

 6:1 6:1

1

4:6 0:6

0

 

 

1:6 3:6

0

 0:6 0:6

0

6:0 6:1

1

6:0 6:2

1

3:6 6:4 7:6

1

 1:6 2:6

0

10 5 9

 

Moterų vienetai

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Setai

Tšk

Vieta

1 Ingrida

 

6:0 6:2

1

0:6 4:6

0

3:6 6:3 11/13

0

 6:2 5:7 6:4

1

 

6:1 6:2

1

6:1 6:2

1

6:0 2:2 ret

1

6:2 6:0

1

13 6 3

2 Aivija

 0:6 2:6

0

 

 1:6 1:6

0

 1:6 0:6

0

 7:5 2:6 0:6

0

4:6 6:3 10/3

1

 6:4 2:6 10/12

0

 6:4 6:0

1

6:3 6:2

1

 

8 3 6

3 Jūratė

6:0 6:4

1

6:1 6:1

1

 

 6:1 6:2

1

7:5 6:0

1

6:0 6:1

1

6:3 6:0

1

 6:0 6:2

1

6:3 6:0

1

6:0 6:1

1

18 9 1

4 Jolanta

 6:3 3:6 13/11

1

 6:1 6:0

1

 1:6 2:6

0

 

6:0 6:7 10/7

1

 

 6:1 6:2

1

6:3 6:2

1

6:0 6:0

1

6:0 6:1

1

14 7 2

5 Lina R.

 2:6 7:5 4:6

0

5:7 6:2 6:0

1

5:7 0:6

0

0:6 7:6 7/10

0

 

 

6:0 6:2

1

6:1 6:1

1

6:1 6:0

1

6:1 6:0

1

12 5 4

6 Aušrinė

 

6:4 3:6 3/10

0

0:6 1:6

0

 

 

 

 

4:6 0:6

0

 

 

1

0

8

7 Gaiva

1:6 2:6

0

 4:6 6:2 12/10

1

3:6 0:6

0

1:6 2:6

0

0:6 2:6

0

 

 

 6:2 2:6 6/10

0

 

6:1 6:3

1

5 2 7

8 Agnė

1:6 2:6

0

4:6 0:6

0

0:6 2:6

0

 3:6 2:6

0

 1:6 1:6

0

6:4 6:0

1

 2:6 6:2 10/6

1

 

7:5 6:3

1

6:2 6:3

1

8 4 5

9 Aušra

 0:6 2:2 ret

0

3:6 2:6

0

 3:6 0:6

0

 0:6 0:6

0

 1:6 0:6

0

 

 

5:7 3:6

0

 

 

 0

0

9

10 Lina S.

2:6 0:6

0

 

0:6 1:6

0

0:6 1:6

0

1:6 0:6

0

 

1:6 3:6

0

2:6 3:6

0

 

 

 0

0

10

 

Vyrų dvejetai

1

2

3

4

5

6

Setai

Tšk

Vieta

1 Tomas T., Povilas P.

 

 0:6 6:7

0

 5:7 6:4 2:6

0

 

6:2 7:6

1

 

3 1

4

2 Tomas K., Valdas N.

6:0 7:6

1

 

3:6 7:5 4:6

0

6:1 5:7 7:6

1

7:5 6:3

1

6:2 6:3

1

9 4 2

3 Liudas K., Donatas Č.

 7:5 4:6 6:2

1

6:3 5:7 6:4

1

 

 4:6 6:2 6:2

1

6:2 6:1

1

4:6 6:1 6:2

1

10 5 1

4 Arnas G., Adomas G.

 

1:6 7:5 6:7

0

6:4 2:6 2:6

0

 

6:1 6:0

1

 

4 1

3

5 Egidijus S., Arvydas Š.

 2:6 6:7

0

5:7 3:6

0

2:6 1:6

0

 1:6 0:6

0

 

 

 0

0

6

6 Remigijus A. Vytautas K.

 

 2:6 3:6

0

6:4 1:6 2:6

0

 

 

 

 1

0

5

 

Moterų dvejetai

1

2

3

4

5

6

Setai

Tšk

Vieta

1 Ingrida ir Olė

 

7:6 6:0

1

7:6 6:3

1

 6:3 6:1

1

 6:3 6:2

1

 6:1 6:0

1

10 5 1

2 Aivija ir Agnė

6:7 0:6

0

 

1:6 5:7

0

 3:6 4:6

0

2:6 2:6

0

 

0

0

5

3 Jūratė ir Elida

6:7 3:6

0

6:1 7:5

1

 

 

 6:3 4:6 6:1

1

6:0 6:1

1

6 3 2

4 Jolanta ir Gaiva

3:6 1:6

0

6:3 6:4

1

 

 

7:6 3:6 6:7

0

 

3

1

4

5 Lina R. ir Rasa

3:6 2:6

0

6:2 6:2

1

3:6 6:4 1:6

0

 6:7 6:3 7:6

1

 

 

5 2 3

6 Aušrinė ir Aušra

 0:6 1:6

0

 

 0:6 1:6

0

 

 

 

 0

0

6

 

Mixai

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Setai

Tšk

Vieta

1 Ingrida ir Adomas

 

1:6 6:4 3:6

0

 5:7 5:7

0

 6:4 3:6 6:3

1

1:6 6:1 7:6

1

 

6:0 6:3

1

6:7 6:3 10/3

1

 

 bž

 

9 4 4

2 Olė ir Tomas Tomkai

6:1 4:6 6:3

1

 

6:4 7:6

1

6:3 6:3

1

6:4 5:7 6:4

1

6:1 7:5

1

 6:3 6:0

1

6:4 7:6

1

6:3 1:6 6:2

1

6:1 6:1

1

 6:1 6:0

1

20 10 1

3 Aivija ir Arnas Griškai

7:5 7:5

1

 4:6 6:7

0

 

7:6 5:7 10/5

1

 

6:1 6:4

1

4:6 6:4 6:4

1

 4:6 6:3 6:4

1

 6:0 7:5

1

 bž

6:2 6:0

1

14 7 2

4 Jūratė ir Valdas N.

4:6 6:3 3:6

0

3:6 3:6

0

 6:7 7:5 5/10

0

 

 

 

6:2 6:4

1

 4:6 6:7

0

3:6 6:4 4/10

0

 bž

6:0 6:0

1

7 2 5

5 Lina R. ir Arvydas

 6:1 1:6 6:7

0

4:6 7:5 4:6

0

 

 

 

 

2:6 6:0 6:4

1

3:6 4:6

0

 

 bž

 

4 1 7

6 Jolanta ir Egidijus

 

1:6 5:7

0

1:6 4:6

0

 

 

 

 4:6 4:6

0

 6:7 7:5 10:12

0

 

 bž

 

1

0

9

7 Gaiva ir Remigijus

0:6 3:6

0

3:6 0:6

0

 6:4 4:6 4:6

0

2:6 4:6

0

 6:2 0:6 4:6

0

 6:4 6:4

1

 

 6:4 3:6 3:6

0

 

 bž

6:1 6:3

1

7 2 6

8 Agnė ir Donatas Čyžai

7:6 3:6 3/10

0

4:6 6:7

0

 6:4 3:6 4:6

0

 6:4 7:6

1

6:3 6:4

1

7:6 5:7 12:10

1

4:6 6:3 6:3

1

 

5:7 7:5 10/6

1

 bž

 6:2 6:2

1

14 6 3

9 Aušra ir Liudas

 

3:6 6:1 2:6

0

 0:6 5:7

0

 6:3 4:6 10/4

1

 

 

 

7:5 5:7 6/10

0

 bž 4 1 7

10 Aušrinė ir Juozas


1:6 1:6

0

 bž




 bž

 

 

 

11 Lina S. ir Linas

 

1:6 0:6

0

 

 0:6 0:6

0

 2:6 0:6

0

 

1:6 3:6

0

2:6 2:6

0

 bž

0

0

 10